Aktualności

1 Czerwca 2023

WYŻYWIENIE CZERWIEC

PRZEDSZKOLE
21 dni x 9 zł = 189 zł 


SZKOŁA 
10 dni x 4 zł = 40 zł (obiady wydawane do 19 czerwca, włącznie)Płatność za CZERWIEC do 14.06.2023.
Intendent pełni dyżur 14.06.2023 (środa) w godz. 7:00-17:00
 


 
1 Czerwca 2023

KALENDARZ WYDARZEŃ W KL.1-8 - CZERWIEC

30 Maja 2023

Posiedzenie Dziecięcej Rady Miejskiej

Projekt Rumia oczami dziecka cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 7. Nasi najmłodsi uczniowie z grupy 0A w ramach ostatniego etapu projektu 30 maja 2023r. wzięli udział w posiedzeniu Dziecięcej Rady Miejskiej.Przez jeden dzień dzieci miały decydujący głos w kwestii przyszłości miasta, zaprezentowały swoje projekty i uchwały.Julian Czechowski oraz Maksymilian Pelowski rapując zaprezentowali projekt "Bajecznych Ogródków Społecznych". Ich prezentacja spotkała sie z ogromnym aplauzem.
Gratulacje dla naszych najmłodszych radnych!

25 Maja 2023

Festyn Rodzinny i Dzień Dziecka

1 Maja 2023

KALENDARZ WYDARZEŃ KL.1-3 MAJ

1 Maja 2023

KALENDARZ WYDARZEŃ W KL.4-8 MAJ

28 Kwietnia 2023

OBCHODY 3 MAJA - ŚWIĘTO KONSTYTUCJI
Dzisiaj w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 roku
Poprzez  śpiew i taniec podziękowaliśmy naszym przodkom, że dzięki ich przelanej krwi, staraniom
o niepodległą Polskę możemy uczyć się, rozwijać i żyć w wolnym kraju.
Apel rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Obok hymnu Polski dzieci odśpiewały również Hymn Kaszubów. Usłyszeliśmy piękne pieśni patriotyczne w wykonaniu chóru szkolnego. Podziwialiśmy polskie tańce narodowe – krakowiaka i poloneza. Nie zabrakło także odświętnych strojów i wyeksponowania symboli narodowych.
W apelu uczestniczyli uczniowie klas 1-8. Pamiętajmy, razem możemy więcej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszej uroczystości.

27 Kwietnia 2023

Rozpoczynamy Akcję "Rowerowy Maj"

 

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również

4 Kwietnia 2023

KARTA ROWEROWA Z SP7
Egzamin teoretyczny na Kartę Rowerową odbędzie się 16-go i 17-go maja ( wtorek, środa) na lekcji techniki. Poprowadzi go Pani Agnieszka Dybciak. Egzamin praktyczny, który przeprowadzi Pan Krzysztof Juszczyk odbędzie się 22-go maja ( poniedziałek).

1 Kwietnia 2023

KALENDARZ WYDARZEŃ KL. 4-8 KWIECIEŃ

1 Kwietnia 2023

KALENDARZ WYDARZEŃ KL. 1-3 KWIECIEŃ

21 Marca 2023

Poszukiwania WIOSNY 

Dziecięca twórczość nie zna granic – poszukiwania Wiosny!

Wspólnie z Zuzanną Olchowik, która jest uczennicą klasy 5b poszukujemy oznak wiosny. Rysunki, obrazki, zdjęcia Zuzanny są wykonane różnymi technikami plastycznymi i nie tylko. Może i Ciebie zainspirują... są doskonałym sposobem na relaks czy  chwilową nudę.
Prace są wyjątkowe, radosne a dla rodziców i nauczycieli piękne...Może wspólnie poszukamy wiosny?
Zapraszam do szkolnej galerii. 
Nauczyciel wspomagający Iwona Skrzoska - Dziewiałtowicz

1 Marca 2023

KALENDARZ WYDARZEŃ KL 4-8 MARZEC

1 Marca 2023

KALENDARZ WYDARZEŃ KL 1-3 MARZEC

12 Stycznia 2023

Ferie Zimowe 16-27.01.2023


Drodzy Uczniowie od poniedziałku zaczynacie swój zasłużony odpoczynek. Po czterech miesiącach wytężonej pracy nadeszły zimowe ferie. Pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie!!! Widzimy się w szkole 30 stycznia 2023r.
8 Grudnia 2022

MAGICZNY JARMARK ŚWIĄTECZNY


 
„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…”.🎄🧑‍🎄🎁❤️🎄
Dnia 8 grudnia w naszej szkole odbył się Magiczny Jarmark Świąteczny. Było to ważne i uroczyste wydarzenie dla całej społeczności szkolnej.  Atrakcji czekało nas co niemiara. Występy dzieci i młodzieży (śpiew kolęd, recytacje wierszy, przedstawienia, taniec) przeplatały się z licytacją stroików przygotowanych przez uczniów. Całości dopełniały przepiękne dekoracje, kawiarenka, w której można było kupić świąteczne wypieki czy możliwość zrobienia sobie zdjęć z Mikołajem, Elfami i Śnieżynkami.🧑‍🎄❄️🎄
Warto podkreślić, że kiermasz odbył się dzięki współpracy i zaangażowaniu Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Dyrekcji. Pokazaliśmy, że razem, jako społeczność szkolna, możemy bardzo wiele. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszego jarmarku. Wśród śpiewu kolęd, zapachu pierników i migocących światełek czuliśmy się jak wielka szkolna rodzina, która siada razem, by cieszyć się wspólnym świętowaniem. ❤️
Pozwólmy, żeby magia tego dnia została w nas dłużej.  Przeżyjmy atmosferę kiermaszu jeszcze raz, oglądając naszą fotorelację.

 
30 Listopada 2022

ANDRZEJKI W SZKOLNEJ ŚWIETLICY

Andrzejki to stary ludowy zwyczaj. Wróżby czyniono 29 listopada w wigilię Andrzejek. Miały one dać odpowiedź na długo oczekiwane pytania. W Wigilię św. Andrzeja prześcigano się w pomysłach, by z najróżniejszych oznak wyczytać swoją przyszłość. Tradycje wróżb przetrwały do dzisiaj. Obecnie Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. Koniec listopada, to czas Andrzejek - czarów, wróżenia, przepowiadania, co przed nami. W minioną środę w świetlicy także i my obchodziliśmy Andrzejki.  W tym dniu poznaliśmy i bawiliśmy się w rożne zabawy andrzejkowe i spędziliśmy  miło popołudniowy czas. 
11 Listopada 2022

11 LISTOPADA DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2022

Dziś obchodziliśmy w naszej szkole 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Po przemówieniu Pani Wicedyrektor mieliśmy przyjemność obejrzeć niezwykły montaż słowno – muzyczny. Pośród patriotycznej scenografii, przy dźwiękach Chopina, pieśniach rewolucyjnych i legionowych przeżyliśmy niezwykle sugestywną lekcję historii. Wiadomości historyczne i wiersze o drogach Polski do niepodległości przeplatane były tańcem, muzyką oraz elementami pantomimy. To niesamowite, jak taniec potrafił oddać zmagania, nadzieje i rozterki Polaków w dążeniu do wolnej Polski.  Na zakończenie uroczystości wystąpiła nasza uczennica z Ukrainy. Zrozumieliśmy, że niestety historia zatoczyła koło. Tak jak niegdyś Polacy walczyli o niepodległość, tak teraz Ukraina musi bronić swojej zagrożonej ojczyzny przed najeźdźcą.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz uczniom zaangażowanym w występ za chwile wzruszenia, dumy i nostalgii. Ten apel na długo pozostanie w naszych sercach i pamięci.

Tu pobierz pełną galerię kl.I-III

Tu pobierz pełną galerię 1 kl. IV-VIII

Tu pobierz pełą galerię 2 kl. IV-VIII
14 Października 2022

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 pażdziernika w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto dyrekcji, nauczycieli, wszystkich pracowników szkoły i naszych drogich uczniów.💐🌹🌺🌼
Święto zostało zaakcentowane poprzez wspaniałe występy wokalno – taneczne uczniów, ale trzeba przyznać, że hitem okazał się spektakl „Czerwony Kapturek”, w którym wystąpili...nasi nauczyciele. Bez wahania zasługują oni na gromkie brawa i szkole Oskary. Nauczyciele poprzez to przedstawienie złożyli ukłon naszym uczniom, gdyż wiedzą, że dla dziecka dzień nauki to często ciężka praca i wyzwanie.
W tym pięknym dniu życzymy zarówno nauczycielom, jak i uczniom radości, nieustającej motywacji i satysfakcji z osiąganych celów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.😀

Tu pobierzesz całą galerię


 
11 Października 2022

ZWYCIĘSTWO w Budżecie Obywatelskim 2023

Dnia 11 października zostały ogłoszone wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim - Rumia 2023. 
Podczas gali poznaliśmy wyniki tegorocznego głosowania. Spośród 47 projektów, które pomyślnie przeszły weryfikację, wolą mieszkańców wybranych do realizacji zostało 12 koncepcji – w tym nasz pomysł!!!

Projekt nr 15 - "Plac Zabaw Akademia Odkrywców", zakłada wykonanie bezpiecznego, funkcjonalnego oraz nowoczesnego miejsca, które pomoże nam zadbać o rozwój psychoruchowy najmłodszych oraz uatrakcyjni spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny i ciekawy.
Dzięki zaangażowaniu rodziców, lokalnej społeczności oraz wszystkich mieszkańców Rumi na terenie SP7 stanie nowa inwestycja.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni również innicjatorce pomysłu pani Natalii Mielewczyk. Bez niej nie udałoby sie pozyskać 997 głosów.
3 Października 2022

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

29-30 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. W głosowaniu brali udział wszyscy uczniowie naszej społeczności szkolnej. Razem zdecydowaliśmy, że członkami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/23 będą:
 
Przewodnicząca - Weronika Sławianowska kl.8a

Wiceprzewodnicząca – Sabina Szenbek kl.8a

Wiceprzewodnicząca – Olga Lubocka kl.7a

 
Nowym członkom Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy!!!
Życzymy owocnej pracy i czekamy na realizację programów wyborczych !!!
28 Września 2022

Pomóżmy Romkowi !!!

Fundacja Siepomaga oraz SP7 w Rumi ze szczerego serca wspierają zbiórkę pieniędzy dla Romka.
Romek w wyniku wcześniactwa cierpi na zespół zaburzeń oddychania, encefalopatię, zaburzenia rozwoju. Chłopiec potrzebuje intensywnej rehabilitacji, terapii z psychologiem i logopedą.

Romek Mielewczyk
21 Września 2022

Sprzątanie Świata 2022

Dnia 21 września nasza szkoła SP7 przystapiła do akcji "Sprzątanie Świata".

Uczniowie, wyposażeni w worki na śmieci i jednorazowe rękawiczki, ochoczo ruszyli sprzątać okolice naszej szkoły. Mali i duzi z zaangażowaniem włączyli się w akcję, czego efektem były worki pełne śmieci. 

Co roku w akcji "Sprzatanie Świata" uczestniczy blisko 40 milionów wolontariuszy na całym świecie. Kampania ta znana jest na całej kuli ziemskiej, dlatego też każdy zapytany nie tylko wie na czym ona polega ale zapewnie sam brał w niej udział, jako uczeń, student czy osoba dorosła. 

Cieszymy się bardzo, że nasza szkolna społeczność umie dbać o środowisko i zależy jej na czystej planecie. 

12 Września 2022

CHCEMY PLACU ZABAW dla AKADEMII ODKRYWCÓW!!!

W tym roku, po raz trzeci, bierzemy udział w projekcie Budżetu Obywatelskiego 2023.
Naszym celem jest zebranie minimum 700 głosów i zdobycie 300 tyś. na PLAC ZABAW Akademi Odkrywców!!!

Drodzy Rodzice! Dziadkowie! My Wszyscy! Sprawmy by nasze przedszkolaki w 2023 r. bawiły się na NOWYM PLACU ZABAW!!!
Mamy idealne miejsce i warunki by stworzyć PLAC ZABAW bezpieczny, kolorowy i nowoczesny!!!

Zagłosujmy na PROJEKT NR 15 !!!
Głos oddasz:
1. W najbliższą środę (14.09.22) podczas zebrań z rodzicami wrzuć papierową kartę do urny przy wejściu głównym. Konieczny jest nr PESEL.
2. Wejdź na stronę rumia.budzet-obywatelski.org. Zapoznaj się z zasadami głosowania. Kliknij GŁOSUJ.

Liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie.

W dniach 12-26 września ZAGŁOSUJ NA PROJEKT NR 15 !!!!
 
12 Września 2022

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

12 września 2022r. odbyła się uroczystość pasowania na ucznia w hali sportowej MOSiR W Rumi.

Był to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej.
W tym dniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów szkoły SP7.

Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez dyrektor szkoły Lilianę Król oraz Burmistrza Miasta Rumia.

Wszystkim pierwszakom, w tak ważnym dla nich dniu, życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

żródło zdjęć: 
https://www.facebook.com/RumiaUM
10 Września 2022

SP7 dołącza się do akcji " Szkoły Pełne Talentów"

SP7 bierze udział w akcji "Szkoły Pełne Talentów"!!!
Zbieramy TALENCIAKI i wymieniamy je na NAGRODY dla naszej szkoły!!!

Aby zdobyć jak najwięcej TALENCIAKÓW zapraszamy rodziców, dziadków, całe rodziny!!! PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO AKCJI!!!

Sprawa jest prosta... wystarczy zrobić zakupy w sieci sklepów LIDL. W zamian za nie otrzymacie TALENCIAKI (specjalne kupony), które przekażecie naszej szkole.

Jak przekazać TALENCIAKI dla SP7?
1. Wrzuć kupon do żółtej skrzyneczki przy głównym wejściu do szkoły
2. Zeskanuj kod QR i przekaż kupon dla naszej szkoły
3. Wejdź na stronę lidl.pl/szkoly, odszukaj naszą szkołę SP7 i przekaż jej TALENCIAKA

AKCJA trwa do 13 listopada 2022 r.

Nasza szkoła posiada wiele TALENTÓW- wspieraj je i pomóż w rozwijaniu.

ZBIERAMY TALENCIAKI I WYMIENIAMY JE NA NAGRODY!!!


 
1 Września 2022

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

W dniu 1 września w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.
Uroczystej inauguracji roku 2022/2023 dokonała pani dyrektor Liliana Król. Podczas uroczystości powitaliśmy uczniów klas I-VIII oraz naszych  najmłodszych podopiecznych z oddziału przedszkolnego. Wszystkim towarzyszył szeroki uśmiech, radość i pozytywne nastawienie.
 
Życzymy wam, drodzy uczniowie, powodzenia!
31 Sierpnia 2022

Informacja dotycząca zapisu dziecka do świetlicy szkolnej

Kartę zapisu ucznia do świetlicy należy wypełnić wpisując wszystkie dane i dostarczyć do wychowawcy klasy lub świetlicy przed pierwszym pobytem dziecka w świetlicy. Karta do wydruku znajduje się w zakładce Świetlica szkolna. 
30 Sierpnia 2022

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w naszej szkole odbędzie się 1 września 2022r. na sali gimnastycznej:
 
9:00 - klasy 4-8
10:00 - klasy 1-3
11:00 - OWP
 
Na uroczystość zapraszamy wyłącznie uczniów. Rodziców zapraszamy dopiero na spotkanie z wychowawcami w salach.
 
Przedszkole czynne od godz. 6:00, odbywają się normalne zajęcia. Apel dla chętnych przedszkolaków.
30 Sierpnia 2022

Obiady

DRODZY RODZICE
Od 1 września b.r. cena obiadu w szkole wynosi 4 zł
Wpłaty na konto nr.: 19 1160 2202 000000 05055 32549
w tytule: szkoła, OBIAD, imię i nazwisko dziecka
PROSIMY O OSOBISTE ZAPISYWANIE DZIECI BEZPOŚREDNIO U INTENDENTA
We wrześniu odpłatność za obiady 18 dni x 4zł= 72.00zł do zapłaty
Wpłat prosimy dokonać do 15 września b.r.
Zapraszamy dzieci na obiady od 07.09.2022r.
24 Sierpnia 2022

Ubezpiecz dziecko na nowy rok szkolny

Drodzy Rodzice ,
 Dla przypomnienia , od 2 lipca 2022 r Grupa Aviva połączyła się z Grupą
Allianz w Polsce. W związku z tym marka Aviva zmieniła się w Allianz.
Pod tą marką nadal realizujemy  naszą misję ochrony ubezpieczeniowej.
Nasze zobowiązanie do tego, by wspierać Państwa w trudnych chwilach,
jest niezmienne.
 Jak co roku, w naszej szkole jest możliwość wykupienia polisy wypadkowej
dla naszych Dzieci. Każdy kto chciałby ubezpieczyć swoje Dziecko może
skorzystać z tego linka.
 Rodzic sam wybiera wariant ubezpieczenia ( 6 wariantów do wyboru -
zakres + OWU  w załączeniu ).
 Polisę zawieramy elektronicznie , procedura jest bardzo prosta , klikamy
w dany link , następnie system nas kieruje , pojawia się pytanie czy
mamy już Mój Allianz ( logowanie dokładnie takie samo jak w dawnej Mojej
Avivie )  ,
następnie wybieramy wariant jaki nas interesuje , wpisujemy swoje dane i
dane dziecka , płacimy przelewem z Mój Allianz i od razu mamy podgląd
pod polisę .
 
Z profilu Mój Allianz możemy pobrać Certyfikat .
Link do polisy
https://twojedziecko.allianz.pl/start/?token=1BCB2C1092A02AA9D34C7AAC08394CEFA55D2976627A11FC8540EB9326990542
Polisa działa od 1 września 2022 - 31 sierpnia 2023 r .*
 
Bożena Anna Karpiczenko Monika Chojnacka
 tel. 691-123-477 tel. 691-398-093
 karpiczenko.bozena@allianz.com.pl
 
 
 
24 Sierpnia 2022

Spotkanie z rodzicami

Zapraszamy na spotkanie z rodzicami dzieci z OWP i klas I dnia 31.08.2022r o godz.17:00
18 Sierpnia 2022

Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej

Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej
w roku szkolnym 2022/2023
 
  1. Zeszyty 32 kartkowe:
Edukacja polonistyczna: 3 sztuki w linie „B”  z wyd. Nowa Era do kupienia w księgarni lub można zamówić w internecie.
Edukacja matematyczna: 2 sztuki w kratkę  „A” z wyd. Nowa Era do kupienia w księgarni lub można zamówić w internecie.
Edukacja przyrodnicza: 1 zeszyt w kratkę  „A” z wyd. Nowa Era do kupienia w księgarni lub można zamówić w internecie.
Zeszyt 16 kartkowy w kratkę do korespondencji z nauczycielem  (proszę wpisać imię
i nazwisko dziecka, numery kontaktowe rodziców lub opiekunów)
 
Wszystkie zeszyty proszę obłożyć i podpisać z przodu na okładce?
 
  1. Piórnik wyposażony w następujące przybory: 2 zatemperowane ołówki miękkie, gumka, temperówka zamykana, kredki ołówkowe, linijka 15 – 20 cm, klej w sztyfcie, nożyczki.
 
Materiały na zajęcia plastyczne lub techniczne: blok techniczny kolorowy A3 (1szt.), blok biały techniczny A3 (1szt.), blok techniczny A4 (2szt.),blok techniczny A4 kolorowy (1 szt.)  wycinanki samoprzylepne A5, 1 ryza papieru ksero A4, 1 kolorowy arkusz brystolu (kolor dowolny), 1 arkusz szarego papieru, farby plakatowe 12 kolorów, 2 pędzelki (cienki i gruby), kubek na wodę (zamykany), zestaw bibuły karbowanej, klej Magic, plastelina 12 kolorów, kredki świecowe, pastele suche,  teczka na gumkę.
 
Wszystkie materiały i przybory proszę podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka
z przodu w widocznym miejscu – zostaje w szkole.
 
  1. Strój gimnastyczny w podpisanym woreczku: biała koszulka z krótkim rękawem, czarne lub granatowe spodenki (mogą być legginsy), obuwie sportowe antypoślizgowe z białą podeszwą.
 
  1. Dodatkowo proszę zakupić: chusteczki higieniczne (2 kartoniki), 1 ręczniki papierowe, paczka chusteczek nawilżających.
 
W PRZEDSZKOLACH przybory kupują wychowawcy ze środków Rady Rodziców.
Terminy spotkań z rodzicami przedszkolaków i uczniów klas pierwszych pojawią się w najbliższym czasie
23 Maja 2022

Konkurs plastyczny TRZTMAJ FORMĘ

W dniu 13 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi odbyło się  podsumowanie IV edycji
Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt.:  ”Trzymaj formę - w zdrowym ciele zdrowy duch!"
zorganizowanego dla uczniów szkół podstawowych w kategorii klas IV- VI i klas VII-VIII.
Na konkurs wpłynęły 72 prace z okolicznych szkół.
Dzieci miały okazję porozmawiać o zdrowym odżywianiu i właściwych nawykach  stylu życia. 
Prace plastyczne przedstawiały ilustracje zdrowych produktów, piramidy żywieniowej,
zdrowego stylu  życia, wartości aktywnego życia i zdrowia.
Wśród nagrodzonych nie zabrakło uczniów z naszej szkoły:
Martyna Łach klasa 4b – II miejsce kategoria klas 4-6
Adam Zawadka klasa 4a - III miejsce kategoria klas 4-6
Oliwia Stenka klasa 8a  - I miejsce kategoria klas 7 -8
Iwan Zahrebeniuk klasa 8a II miejsce kategoria klas 7 -8
 Maja Pawłocka klasa 8a - III miejsce kategoria klas 7 -8
Kacper Karwat klasa 8a - III miejsce kategoria klas 7 -8
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym podopiecznym. Zapraszamy do galerii zdjęć i prac sala nr 8.
20 Maja 2022

Komunikat w sprawie zakazu wstępu do przedszkoli i szkół

8 Kwietnia 2022

Fabryka pisanek 2022

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do finału konkursu "Fabryka Pisanek 2022".
Kilkanaście grup uczniów z całego Pomorza dekorowało swoje pisanki w gdyńskiej Rivierze!
Wysokie na 2 metry styropianowe pisanki dekorowane były do wcześniej wybranego projektu.
Wielką radość obserwowali klienci Centrum Riviera, którzy już od 7-9 kwietnia w godzinach 12:00 – 20:00
oraz 10 kwietnia godz. 12:00 będą mogli zagłosować na najpiękniejszą pracę.

Zapraszamy do glosowania w Centrum Riviera oraz polubienia na instagramie radosnesp7.

Głosować można na facebooku. Nasza pisanka pod numer 1.

 

>Link do głosowania<

24 Lutego 2022

Zbiórka dla Obywateli Ukrainy

Chyba nikt nie przeszedł dziś obojętnie wobec informacji, które napływają do nas z Ukrainy. Nasi uczniowie, którzy przybyli do nas z tego kraju, są dla nas częścią naszej szkolnej rodziny i nie wyobrażamy sobie, abyśmy mogli po prostu odwrócić wzrok…

Dlatego od najbliższego poniedziałku w naszej szkole rozpoczynamy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla Obywateli Ukrainy. Rzeczy te, zostaną później przekazane za naszą wschodnią granicę.

Przydadzą się apteczki, bandaże, opaski uciskowe, opatrunki, koce termiczne, maski do resuscytacji, preparaty do dezynfekcji- wszystko, co związane z pierwszą pomocą medyczną. Poza tym- noże szwajcarskie, ciepłe skarpetki, rękawiczki, czapki…
 

To na razie tyle, będziemy oczywiście aktualizować listę z najpotrzebniejszymi rzeczami.
 

Dziękujemy za każdą pomoc. Pamiętajmy, że nigdy nie jest tak, że nie możemy nic zrobić.

Po więcej informacji prosimy kontaktować się z p. Basią Chludzińską.


 

 

Granice dobra i zła nie biegną granicami narodów, lecz ludzi”. Jan Grzegorczyk

6 Lutego 2022

Bezpieczne ferie 2022

Już niedługo ferie zimowe :-)
Czas zasłużonego wypoczynku i zabawy. Pamiętajcie o bezpieczeństwie!
10 Listopada 2021

Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży i opiekunów

Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży i opiekunów –
wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysu.

>WEJDŹ<

10 Listopada 2021

Głosuj na nauczyciela roku!

23 Października 2021

ZAJĘCIA PIŁKARSKIE DLA NAJMŁODSZYCH

19 Października 2021

KLUB INTEGRACJI SPOŁECZNEJ - KIS


Ruszyła rekrutacja do projektu Klub Integracji Społecznej „Zagórze”
kolejna grupa rozpocznie zajęcia już w listopadzie 2021!
Siedziba Klubu znajduje się w nowo otwartym budynku przy ulicy Sabata 3.
KLUB INTEGRACJI SPOŁECZNEJ ZAGÓRZE jest miejscem nowoczesnym, otwartym, przyjaznym i gościnnym.
Projekt trwa od 2018 roku i w tym czasie udało Nam się zmienić sytuację zawodową kilkunastu mieszkańców.
Zgodnie z założeniami gminnego projektu oferowane jest wsparcie dla osób nieaktywnych zawodowo, osób bezrobotnych oraz osób z niepełnosprawnościami. W ramach działalności projektowej Mieszkańcom Zagórze oferowane są wszechstronne formy wsparcia min. konsultacje psychologa i doradcy zawodowego, staże i szkolenia zawodowe, prace społecznie użyteczne oraz wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia. Ponadto w budynku znajduje się klub młodzieżowy „Nasza Dzielnica” dla młodzieży w wieku od 10 do 16 lat, prowadzony przez rumski hufiec Związku Harcerstwa Polskiego oraz świetlica „Zagórzanka”, gdzie Fundacja „Dla Was” świadczy opiekę nad dziećmi Uczestników projektu w wieku od 3 do 10 lat.
Co oferujemy:
– opracowanie i realizację ścieżki rozwoju zawodowego;
– zwiększenie motywacji do powrotu na rynek pracy;
– wsparcie psychologiczne, prawne i socjalne;
– aktywizacja społeczna i zawodowa;
– wzrost kompetencji i kwalifikacji zawodowych;
– indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym;
– warsztaty, szkolenia, kursy zawodowe;
– warsztaty z ekonomii społecznej, szkolenia przed stażowe, staże zawodowe;
– opieka na dziećmi w wieku 3-10 lat w trakcie trwania warsztatów;
– uczestnicy otrzymują stypendia stażowe, zasiłek projektowy;
 
Udział w projekcie jest bezpłatny!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby do nowo otwartej siedziby przy ul. Sabata 3 w Rumi.
Wszelkich informacji udzielamy pod numerami telefonów
537-807-430 lub (58) 736 10 91
Zapraszamy na nasz profil facebook:

www.facebook.com/KLUB-Integracji-Spo%C5%82ecznej-Zag%C3%B3rze-2269674123279323/?modal=admin_todo_tour
 
18 Października 2021

Wszawica - jak rozpoznać, zapobiegać i leczyć

15 Października 2021

Diagnoza przesiewowa - TRENING GLOBALNY

Szczegóły znajdziesz ⇒ TUTAJ
14 Października 2021

TRENING GLOBALNY

TRENING GLOBALNY - PREZENTACJA


DLACZEGO TG TO METODA - PREZENTACJA
11 Października 2021

Ubezpieczenie dziecka - informacje w poniższych linkach

Jak co roku polisę zawieramy elektronicznie , dla szkoły został wygenerowany link.
Rodzice , Nauczyciele , każdy kto chciałby ubezpieczyć swoje Dziecko będzie mógł skorzystać z tego linku.
Procedura jest bardzo prosta , klikamy w dany link , pojawia się pytanie czy mamy już Moją Avivę,
następnie wybieramy wariant jaki nas interesuje , wpisujemy swoje dane i dane dziecka,
płacimy przelewem z Mojej Avivy i po chwili mamy już  podgląd do polisy .
Z Mojej Avivy Rodzice mogą wygenerować Certyfikat dla Dziecka.

Link do polisy:

https://twojedziecko.aviva.pl/start?token=C9B9E1A4882FA4D7B56AB0DC6FFEABD8907147D89808D2E376FE8A7B1D70F7FB

Ulotka Twoje Dziecko 2021 2022
OWU_Twoje_Dziecko
Załącznik do OWU Tabela_Twoje_Dziecko

16 Września 2021

22 Września - Dzień bez Samochodu!


22 Września, każdy uczeń , który dotrze do szkoły nie korzystając z samochodu, otrzyma drobną nagrodę!
Bądźmy eko!!!Dzień bez Samochodu – międzynarodowa kampania proekologiczna świętowana corocznie 
22 września
Wieńczy obchodzony od 16 września Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (Tydzień Mobilności). 
Znana jest także pod innymi nazwami: Światowy Dzień bez Samochodu (z ang. World Car Free Day) 
oraz Europejski Dzień bez Samochodu.

13 Września 2021

Budżet obywatelski - głosuj!!!

10 Września 2021

Szczepienia uczniów - informacje

W Poniższym linku znajdują się materiały informacyjne dotyczące szczepień uczniów powyżej 12. roku życia:

https://liblink.pl/REhkeZWQUX
1 Września 2021

List Ministra Zdrowia

1 Września 2021

harmonogram uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 1 września 2021

 

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na małej sali gimnastycznej w reżimie sanitarnym:

  • podział na grupy,

  • obowiązek zakładania maseczek,

  • zachowanie dystansu.

W klasach 1 – jeden rodzic z dzieckiem. Następnie spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych:

klasy 6 -8  - godz. 9.30

klasy 4 -5 – godz. 10.00

klasy 2-3 – godz. 10.30

klasy 1 – godz. 11.00

OWP ( w tym zerówka) – pracuje od 6:00 – 17:00
31 Sierpnia 2021

Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej

31 Sierpnia 2021

Zebrania z rodzicami dzieci OWP i klasy pierwsze

  • OWP godz. 15.00
  • klasy I godz. 16:00
25 Czerwca 2021

LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ

MINISTERSTWO EDUKACJI I NAUKI
 
 
PRZEMYSŁAW CZARNEK
 
Warszawa, 24 czerwca 2021 r.
 
 
 
Szanowni Państwo, Dyrektorzy i Nauczyciele, Drodzy Uczniowie i Rodzice,
 
dobiegają końca zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szkolnym 2020/2021. Nauczyciele i uczniowie wkrótce rozpoczną długo wyczekiwany czas letniego wypoczynku.
 
Za nami niezwykle trudne i pod wieloma względami nietypowe miesiące pracy. Wysokie statystyki zachorowań i niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa sprawiły, że przez większość roku szkolnego młodzi ludzie uczyli się w sposób zdalny. Byli pozbawieni bezpośredniego kontaktu ze swoimi nauczycielami, wychowawcami oraz rówieśnikami.
 
Wiemy, że ze skutkami zdalnej edukacji będziemy mierzyć się w kolejnych latach. Jesteśmy świadomi zarówno mniejszej efektywności procesu kształcenia na odległość, jak również jego negatywnego wpływu na kondycję fizyczną i psychiczną dzieci i młodzieży. Dlatego też przygotowaliśmy kompleksowy program wsparcia uczniów po długotrwałym okresie nauki zdalnej i przeznaczyliśmy na jego realizację dodatkowe środki finansowe.
 
Wiosną przeciw COVID-19 zaszczepiła się większość nauczycieli. Na początku czerwca ruszyła rejestracja na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Po zakończeniu wakacji szczepienia będą mogły być realizowane także na terenie placówek oświatowych. Szczegółowe informacje w tej sprawie będziemy przekazywać do szkół w okresie wakacyjnym.
 
Mamy nadzieję, że dzięki postępującej akcji szczepień uda nam się w przyszłości uniknąć ponownego zamknięcia szkół i placówek oraz przenoszenia edukacji na tryb zdalny. Okres kształcenia  na   odległość   pokazał   dobitnie,   że   bezpośredniego   kontaktu   ucznia z nauczycielem nie zastąpią nawet najnowocześniejsze technologie.
 
Chciałbym  serdecznie  podziękować  wszystkim  dyrektorom  szkół  i  nauczycielom  za całoroczną pracę, trud oraz zaangażowanie. Dziękuję, że w tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich uczniów, oferowali pomoc i wsparcie w najróżniejszych sytuacjach. Życzę Państwu przede wszystkim spokoju i wytchnienia od codziennych obowiązków.

Gratuluję uczniom sukcesów w nauce i innych dziedzinach szkolnej aktywności. Mijający rok był dla Was prawdziwą próbą charakteru. Wszyscy mierzyliście się z wyzwaniami zdalnej nauki. Jestem przekonany, że praca, którą włożyliście w swoją edukację, wyda w przyszłości wspaniałe owoce. Życzę Wam, aby wakacje były czasem poznawania i odkrywania nowych miejsc, a także zawierania trwałych przyjaźni i znajomości.
 
Serdecznie pozdrawiam również społeczność szkół polskich i polonijnych na całym świecie. Dziękuję nauczycielom i wychowawcom za podtrzymywanie oraz pielęgnowanie polskości wśród młodych Polaków dorastających poza granicami kraju. Słowa wdzięczności kieruję także do uczniów, dziękując za trud doskonalenia języka polskiego i zdobywania wiedzy o Polsce.
 
Wszystkim życzę spokojnych i bezpiecznych wakacji!
 
 
Z wyrazami szacunku
 
  

Przemysław Czarnek Minister Edukacji i Nauki
24 Czerwca 2021

Rumia na niebiesko

Byliśmy organizatorami projektu „Rumia na niebiesko”- Dziękujemy szkołom
z miasta Rumi za udział w tym przedsięwzięciu. Przedstawiamy krótką relację fotograficzną z tego wydarzenia.

Kolaż zdjęć - zerknij!
16 Czerwca 2021

Ważny numer telefonu !

Telefon Zaufania dla Dzieci!
 
13 Czerwca 2021

BEZPIECZNE WAKACJE dla kl. 1-3

Kochani uczniowie klas 1-3. Za momencik upragnione wakacje!!!!
Wypoczywajcie i uważajcie na siebie. Niech ta prezentacja będzie małą powtórką z zasad bezpieczeństwa podczas letniego szaleństwa.
Wracajcie we wrześniu cali i zdrowi !!!!
https://view.genial.ly/5cf90404ced0980f58f2dade?fbclid=IwAR04sLdTl-Nn_XdR_UpQrTvH__SFTNTy3fmVFPrGL2rpIQDG0tJwbYM4-8E

/
prezentacja udostępniona za zgodą autora/
 
26 Maja 2021

Mamy DZIEŃ MAMY!

klasa 2B

PosłuchajList do mojej mamy 

Wyślę list do mamy,
zaśpiewam piosenkę,
wezmę moą kochaną mamusię za rękę.
Przytulę się, gdy będzie mi źle,
bo moja mama wszystko o mnie wie.
Wyśpiewam jak kocham moją Mamusię,
żeby Jeje serce było radosne i pełne wzruszeń.
Kocham Cię, Ti Amo, Je T'aime...

Wszytskim Kochanym Mamusiom
wszystkiego najlepszego życzy:

klasa 2B
25 Maja 2021

Ósmoklasisto! Przed Egzaminem!

24 Maja 2021

Karta rowerowa

Nareszcie się udało! Uczniowie klasy szóstej jako pierwsi w tym roku przystąpili
do egzaminu na kartę rowerową. Nie było łatwo.
Po zaliczeniu testu teoretycznego, przyszedł czas na praktykę.
Zdali ten sprawdzian pozytywnie!
Miejmy nadzieję, że przykład ze starszych kolegów wezmą uczniowie klas czwartych i piątych
i także będą mogli się cieszyć zdobyciem swojego pierwszego ,,prawa jazdy".


5 Maja 2021

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

5 maja obchodzimy
Dzień Godności Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną.
 
Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych
 to święto obchodzone w Europie corocznie 5 maja, zapoczątkowane we Francji na początku lat 90. XX wieku
jako dzień godności osób niepełnosprawnych.
Celem Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną
jest uświadomienie społeczeństwu różnorodności
i pokazanie możliwości osób z tym rodzajem niepełnosprawności,
a także zwrócenie uwagi na bariery (edukacyjne, zawodowe, komunikacyjne, prawne, kulturalne itp.),
które uniemożliwiają im prowadzenie normalnego życia.
 
 
Wszystkim Osobom z Niepełnosprawnościami, ich rodzinom,
przyjaciołom, osobom wspierającym życzymy odwagi w walce
o marzenia, spokój o bezpieczną przyszłość.
Życzymy sił do zmieniania rzeczywistości w Świat dostępny i pełen równych szans
w korzystaniu z wolności i praw człowieka oraz poszanowania GODNOŚCI każdego człowieka!

 
 
3 Maja 2021

Do Hymnu!

2 Maja 2021

Dzień Flagi

Nasze barwy!

26 Kwietnia 2021

Zmiana planu dla klas 1-3 (NAUCZANIE HYBRYDOWE)

Zmiana planu obowiązuje od 26.04.2021r. do 07.05.2021r.
12 Kwietnia 2021

Sukces Olgi Kwirant

Z ogromną przyjemnością chciałabym poinformować, iż Olga Kwirant uczennica klasy 8a jest finalistką  II etapu XIV Wojewódzkiego Konkursu English Poetry and Drama.

W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 70 uczestników z 22 szkół, oceniono ponad 40 wierszy i 30 piosenek. Do finału zakwalifikowano wykonawców 10 piosenek oraz 11 wierszy..

 Serdecznie Oldze gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!

OBEJRZYJ FILM 

12 Kwietnia 2021

Sukces Aleksandy Meller

Wpłynęły już do nas wyniki XIII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Anglojęzycznej dla klas 2-3 Szkoły Podstawowej, którego organizatorami są nauczyciele SP6 w Rumi i z tego powodu składamy gratulacje Aleksandrze Meller uczennicy klasy 2A za zdobycie III miejsca. Ola zaprezentowała się w scenerii zimowej z wierszem ‘ Frosty the Snowman’.

Gratuluję i dziękuję również Małgosi Guz uczennicy klasy 3B, która w swoim wykonaniu wiersz ‘Frosty the Snowman’ wyśpiewała.

OBEJRZYJ!

2 Kwietnia 2021

Światowe Dni Autyzmu

26 Marca 2021

Sukces Mileny Kościelniak

Cóż to były za emocje..... Udział naszej uczennicy Mileny Kościelniak
w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Języku i Kulturze Krajów Anglojęzycznych dla uczniów klas ósmych SAME LANGUAGE DIFFERENT CULTURE zakończył się sukcesem w dniu 25.03. 2021r. Milena zmagała się nie tylko z tematami konkursowymi, ale również z nową formą udziału w konkursie. Pandemia sprawiła, że przenieśliśmy się do sieci, gdzie teraz toczy się większość naszego życia, Niemniej jednak prezentacja umiejętności językowych oraz znajomość komputera przyniosła fantastyczny efekt. Gratulujemy zajęcia pierwszego miejsca!!!

 

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z konkursową prezentacją Mileny.LINK DO PREZENTACJI

25 Marca 2021

Dzień czytania Tolkiena

22 Marca 2021

Organizacja pracy szkoły

Szanowni Państwo


od 22 marca do 11 kwietnia obowiązują nowe zasady funkcjonowania szkoły.
 
Z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 22 marca do 11 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych dla dzieci.
 
Ponadto w tym okresie, dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła ma obowiązek zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców. Co pozostaje bez zmian do 11 kwietnia.
 
Placówki wychowania przedszkolnego nadal pracują bez zmian, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.
 
Ponadto organizujemy nauczanie stacjonarne (na wniosek rodzica) na terenie szkoły dla uczniów z niepełnosprawnościami.
 
Podstawa prawna:
 
Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
 
Rozporządzenie zostało skierowane do publikacji w Dzienniku Ustaw. Wejdzie w życie 22 marca br.
21 Marca 2021

Światowy Dzień Osób Z Zespołem Downa

14 Lutego 2021

Kilka słów o walentynkach

Walentynki-święto miłości oraz zakochanych obchodzone na całym świecie, które jak się okazuje kiedyś było świętowane zupełnie w inny sposób!
A więc, w takim razie, jak kiedyś obchodzono walentynki?
Cała historia rozpoczęła się 14 lutego w starożytnym Rzymie,w trakcie obchodzenia dnia płodności i macierzyństwa.
W czasie celebrowania tego wydarzenia każda młoda ,ale niezamężna kobieta pisała na kartce swoje imię ,które kładziono w jedno miejsce.
Mężczyźni losowali imię kobiety ,która stawała się ich partnerką tylko na jeden taniec, a w niektórych przypadkach na całe życie.
Przygotowała Emma Moza
15 Stycznia 2021

powrót uczniów klas I - III do szkoły


Uwaga


1. zgodnie z zaleceniami MEN i wytycznymi GIS od poniedziałku, 18 stycznia br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym!.

2. Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych nadal będą się uczyć zdalnie.

3. Przedszkole pracuje bez zmian.

4. Wszyscy uczniowie i nauczyciele OWP i klas I - III wchodzą do szkoły wejściem głównym.

5.Świetlica działa w godz. 6:00 - 17:00- dla zapisanych uczniów.

6. Obowiązuje plan lekcji umieszczony w librusie.

7. II semestr  i delikatne zmiany w planie zostaną wprowadzone od 15 lutego br.

8 .Przypominamy iż oceny wystawiamy do 5 lutego br.

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych

Organizacja zajęć w szkole

1.Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.

2.Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej (m.in. stosowanie środków ochronnych: osłona ust i nosa).

3.Opiekunowie odprowadzający dzieci mogą wchodzić do przestrzeni wspólnej szkoły, zachowując zasady:
a)1 opiekun z dzieckiem/dziećmi,
b)dystansu od kolejnego opiekuna z dzieckiem/dziećmi min. 1,5 m,
c)dystansu od pracowników szkoły min. 1,5 m,
d)opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

4.Rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

5.Jeżeli pracownik szkoły zaobserwuje u ucznia objawy mogące wskazywać na infekcję dróg oddechowych (w szczególności temperatura powyżej 38°C, kaszel, duszności) należy odizolować ucznia w odrębnym pomieszczeniu lub wyznaczonym miejscu, zapewniając min. 2 m odległości od innych osób, i niezwłocznie powiadomić rodziców/opiekunów o konieczności pilnego odebrania ucznia ze szkoły (rekomendowany własny środek transportu).

6. Obowiązuje ogólna zasada – każda grupa uczniów (klasa) w trakcie przebywania w szkole nie ma możliwości (lub ma ograniczoną do minimum) kontaktowania się z pozostałymi klasami.

7. Obowiązują ogólne zasady higieny: częste mycie rąk (po przyjściu do szkoły należy bezzwłocznie umyć ręce), ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust.

8. Uczeń posiada własne przybory i podręczniki, które w czasie zajęć mogą znajdować się na stoliku szkolnym ucznia, w tornistrze lub we własnej szafce, jeżeli szkoła posiada szafki. Uczniowie nie powinni wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą. Przybory i podręczniki można zostawiać w szkole, kiedy uczeń wraca do domu.

9.Należy wietrzyć sale, części wspólne (korytarze) co najmniej raz na godzinę, w czasie przerwy, a w razie potrzeby także w czasie zajęć.

10. Zaleca się korzystanie przez uczniów z boiska szkolnego oraz pobytu na świeżym powietrzu na terenie szkoły.

11. Podczas realizacji zajęć, w tym zajęć wychowania fizycznego i sportowych, w których nie można zachować dystansu, należy zrezygnować z ćwiczeń i gier kontaktowych.
 
12. Należy unikać wyjść grupowych i wycieczek do zamkniętych przestrzeni z infrastrukturą, która uniemożliwia zachowanie dystansu społecznego. Rekomenduje się organizację wyjść w miejsca otwarte, np. park, las, tereny zielone, z zachowaniem dystansu oraz zasad obowiązujących w przestrzeni publicznej.

13. Uczeń nie powinien zabierać ze sobą do szkoły niepotrzebnych przedmiotów.

14. Harmonogram zajęć pozalekcyjnych, godziny pracy biblioteki szkolnej zostanie Państwu przedstawiony najpóźniej do piątku 22.01.21r.

zapraszamy do zapoznania się z wytycznymi MEiN i GIS  
Poprzednia strona z aktualnościami12345678910111213141516171819202122232425Następna strona z aktualnościami
Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

Adres naszej szkoły  ul. Batorego 29
84-230 Rumia


Zadzwoń do nas  58 671 01 40

Napisz do nas  e-mail szkoły:
sp7@rumia.edu.pl